Další můj závod

 ITU Mistrovství Světa - cross triatlon - Španělsko

Aktuality

Nejčerstvější informace ze závodů a mého života 

Swimrun Hvar 2019 V zimě jsem měla pocit, že všechny závody a začáek sezony je tak daleko a na všechno je strašně moc času..a najednou jsem balila..s hodně smíšenými pocity, jestli se mi podařilo se dobře připravit. Na většině lesních cest, kde trénuju ještě ležel sníh a o venkovním plavání nemohla být vůbec řeč.

Jizerská 50ka

13.02.2019

Jizerska50 ❄🌨⛆❄☃
11misto a čas 2:38:35 mě hodně potěšil...po přesně 8mi letech znovu na startu velkého lyžařského závodu. Podmínky byly na mazání hodně složité a já jsem hned od začátku věděla, že musím jet na namazanych lyžích. Přála jsem si tak -10a krásnej prasanek s tvrdou stopou, ale úplný opak byl pravdou😏 Mokrý sníh, sněžení i déšť a...

Firma Enervit mě podporuje v otázce sportovní výživy již více než 7 let. Za tu dlouhou dobu jsem vyzkoušela snad již všechny jejich nabízené výrobky a musím říci, že je spousta závodů, kde mě opravdu podrželi nad vodou :-)

Baví vás běh a plavání? Nevíte jak tréninkově tyto dvě aktivity spojit? A co třeba závody, kde se tyto dvě disciplíny prolínají? Nejste dobrý plavec, tak nezoufejte, s pomůckami to zvládnete!