XTERRA - Mistrovství Světa - Havaj 2019

Chtěla bych tímto poděkovat všem, kteří mě na této mojí cesta za sne podpořili! 

Bez vás bych se v letošním roce na Havaj nepodívala a věřím, že moje 3. místo je pro velkou odměnou pro nás všechny.

Moc si vážím vaší pomoci a jsem ráda, že jste byli u toho.

27.října 2019 - Havajský ostrov Maui

Xterra na Havaji je pro všechny vyznavače terénního triatlonu, každoročním vrcholem a zúročením nekonečných tréninkových hodin. Velké vlny, těžké terény pro kolo i běh a specifické počasí, dělá z tohoto závodu tu nejnáročnější možnou kombinaci pro každého triatlonistu.

Za svoji kariéru jsem měla tu možnost na Havaji závodit již 7x. Hned při mé první účasti jsem v závěrečném běhu vybojovala bronzovou medaili, která je dodnes historicky nejlepším českým výsledkem mezi profesionály. Při každé své účasti jsem patřila mezi top 10 nejlepších žen na světě!

V loňském roce jsem se především z finančních důvodů rozhodla na Havaji nestartovat. Náklady na cestu a vše kolem, převyšují částku 70.000 Kč.

V letošním roce jsem rozhodnutá se na start na Havaji postavit, ale bez finanční pomoci to půjde jen velice těžko. Pomozte mi tedy na mé cestě na Havaj a společně se pokusíme přepsat dějiny !


Všechny příspěvky budou použity na letenku, ubytování, přepravu kola a zavazadel, zapůjčení auta

Vybraná částka:  45.000 Kč

jméno

částka

Pavel Santo

Obec Nová ves nad Nisou

Matěj Jakoubek

Rybičky z VM

Martin Flinta

Marcela Mlčochová

ATC MONT

Petr Vabroušek

Jindřich Pulíček

Martin Pospíšil

X

1.000 Kč

5.000 Kč

1.000 Kč

10.000 Kč

5.000 Kč

1.000 Kč

15.000 Kč

3.000 Kč

1.000 Kč

2.000 Kč

1.000 Kč


PROČ MĚ PODPOŘIT ???

 • v letošním roce absolvuji již 26 profesionální sezónu
 • na Havaj jedu bojovat o umístění v top 5 nejlepších žen světa
 • v letošním roce jsem vyhrála 4 závody světového poháru, celkové hodnocení a vždy byla v top 3
 • pokud se rozhodnete přispět částku 5.000Kč, bude vaše jméno případně logo vaší firmy, na speciální kombinéze, která bude vyrobena pouze na tento závod
 • z přípravy před závodem a samotného závodu, budou natáčena videa a fotky, která uvidíte na sociálních sítích a webových stránkách
 • průběh závodu můžete sledovat v live přenosu na webu Xterra

ENGLISH

Xterra in Hawaii is for all devotees of cross-country triathlon, an annual highlight and capitalizing on endless training hours. Big waves, heavy terrain for bike and running and specific weather make this race the most challenging combination possible for any triathlete.

During my career I have had the opportunity to race in Hawaii already 7 times. Right at my first participation I won the bronze medal in the final run, which is to date the best Czech result ever among the professionals. With every participation I was among the top 10 best women in the world!

Last year I decided not to start in Hawaii, mainly for financial reasons. Now I know that last year, with a muddy background that suits me more than others and less competition, I lost a great opportunity to improve the best Czech result of all time!

This year I am determined to take a stand in Hawaii, but without financial help it will be very difficult. So help me on my journey to Hawaii and together we will try to rewrite history!


WHY SUPPORT ME ??? 

 • this year I have been going through 26 professional season
 • to Hawaii I'm going to fight for ranking in the top 5 best women in the world
 • this year I won 4 World Cup races, overall ranking and has always been in the top 3
 • if you decide to donate the amount of 5.000CZK, your name or logo of your company will be on a special coverall, which will be made only for this race
 • from the pre-race and the race itself, videos and photos will be shot, which you will see on social networks and websites
 • you can watch the race live on Xterra website