Xterra Itálie - Scanno 2019

06.08.2019

Xterra Lago di Scanno, Italy 🇮🇪 🏊‍♀️🚴‍♀️🏃‍♀️ 🥇🎉🎉🎉🌞🌞🌞
Asi nejtěžší závod v Evropské Tour. Plavání bez neoprénu v cistouckem jezeře, prý 22stupňů, ale z bidou tak 20 ...stoupání z 9ti set metrů do 16ti set a před tím ještě jeden kratší okruh, mrňavý kamínky úplně všude a endurovy sešup zpátky k jezeru...myslím, že tenhle dvojokruh je u Xteráků legendární 🤔😁 ...A všechno zavrsi běh s převýšením skoro 500metru.
Plavala jsem dobře, na sebe 😀, a na 5 kilometru biku jsem ve vedení. Zakazují si se otáčet a hlídat si tempo a nikam se nehnat ani ve výjezdu a hlavně ani ve sjezdech. I tak při nájezdu do druhého delšího okruhu vím, že to bude hodně bolet...ale myslím na to, co mi můj @VladislavKarasek 💗napsal..že každej kopec jednou skončí...tady, ale vždycky následuje sjez, ze kteteho jsou křeče zase v rukách..Ja netuším, kolik mám náskok, ale když vybíham z depa nikoho nevidím.Snazim se najít nějaké tempo a hlavně nedostat křeče. Jen dvě obcerstvovacky a šílený vedro udělali ž běhu peklo 🏃‍♀️😓😨 naštěstí nemusím úplně pospíchat 😁 a s 5ti minutovym náskokem jsem🥇🎉 a šťastná, ale neskutečně unavená skáču do jezera..
Tenhle závod se mi podařilo vyhrát už po 5té🥇🥇🥇🥇🥇
Gratulace @SandraMaiarhofer ke 🥈 @EvaGarcia🥉 a mladičké @MatildaBolzan ke 4mistu
Letošní rok byl ale speciální 3mi věcmi. Celý pobyt ve Scannu jsme měli za zády televizí Icarus, spousta natáčení, rozhovorů..bylo to místy hodně dlouhé a únavné, ale určitě ne tolik jako svatba, která se konala v noci před závodem na našem hotelu. Hudba až do brzkych ranních hodin 😱😱😱 ...ráno jsem si připadala jako mumie... A poslední, to, co mě dneska hnalo dopředu byla představa, že už jsem tam opravdu naposledy 😁😎😁
Jsem moc ráda, že @paja_vargova
závod zvládla na 9tem místě a děda @JaroslavBalatka vyhrál kategorii 🥇
@lawi_sportswear_official
#plavevlawi #Jezdivlawi #Behavlawi
@orbea_cz.sk
#Alma @endorfin_factory
@icebugrunningcz #aceleritas
@enervitsport #enervitsportsgel
@Vitar
@Mavic @maxxistires @motorexcz
@headswimming
#Xterra #xterraItaly #xterraEurope