Xterra Itálie - Lago di Garda

04.06.2018

Xterra Italy Lago di Garda
1.misto 🥇🏊🚲🏃 Jupiiiii!😆
Do závodu se mi ráno vůbec nechtělo nastoupit, cítila jsem se najednou po minulém týdnu strašně unavená...
...ale byla tu se mnou celá rodina a já si přála jim ukázat, že to se mnou není ještě tak zlé.
🏊Plavání bylo hodně náročné, spousta vln, spoustu vody jsem vypila a spoustu kopanců jsem dostala, ale byla jsem nesmírně spokojená, že plavu ve skupince s červenýma(elitackyma)cepickama! I tak to bylo po lehkém kufrování v depu přes 5 minut na Nicol Nicole Yvette Walters a 9te místo. 🚴 tak těžký bikova okruh jsem na Xterre ještě nejela. S jistotou jsme vyměnili placku 34 za 32 a byla za to šťastná. Bylo to pořád do kopce, do prudkého kopce a pak ještě do prudsiho a pak strasnej sešup dolů. Přes 550metru převýšení na jednom okruhu. Nešlo mi to, ž kopce jsem byla marná a jela na jistotu abych se nikde nevysypala a do krpalu jsem sklopila hlavu a slapala a říkala si, že všechno jednou skončí😂. Po rukách mi stekaly proudy potu a přála jsem si mít rukavice, aby mi nesmekaly dlaně ve sjezdech. Prokousala jsem se na třetí místo, sice nejrychlejší čas, ale jen o pár vteřin a ztráta na vedoucí Carina Wasle přes 4minuty. 🏃věděla jsem, že jestliže kolo byla vražda, tak běh byl ještě horší. Byla jsem přesvědčená, že půjdu, ale nešla jsem. Minutu a půl na Nicol jsem stáhla celkem rychle a měla jsem info, že pomalu ukrajuju i z těch 4 minut na první místo. Do kopců se snažím šetřit, I když to v těch krpalech moc nejde, ale po rovině a z kopce mi to běží. Je to fantasticky pocit běžet rychle😃😃😃🏃🏃🏃🏃🏃kilometr před cílem vedu a vím, že to nepustím💪💪💪Rodina Vladislav Karásek a Jaroslav Balatka mě hnala na těch posledních 3 kilometrech dopředu a asi nikdy nezapomenu na reakci maminky Helena Balatková 'Májo, maminkaaaaa už je tady!!!!' 😁😁😁
Bylo moc hezké znovu vidět Renata Bucher, legendu Xterry a spoustu čechů na startovní čáře. Gratulace Mariana Sopoušková k super návratu po 'mateřské' 🤗🤗🤗🤗🤗. Děkuju všem, co jste drželi palce a organizátorům za nádherný závod!!!