Xterra European Championchip - Zittau

06.09.2018

Xterra Germany EuroChamp 🥈🏊🚴🏃🌞🌞
Strašně moc jsem si přála medaili z Evropy v Xteře...a nakonec to vyšlo!!!
Plavalo🏊 se mi opravdu dobře, ve skupince s Sabina Rzepka Eva Garcia González a Sandra Mairhofer ....depa se mi dneska moc nedarily a ztratila jsem v nich třičtvrtě minuty na budou vítězku ... a na, na biku mi to ale vůbec nechtnalo. Tak jak byly nohy skvělý minulý týden, tak tentokrát jsem byla dost marná. Nohám se nechtělo do kopců a ani po rovině. Zachránit se to daloaspoň z kopce dolů a tam se musím pochválit🤗🚴mi to opravdu šlo. Předjíždím Marta Menditto , později Lizzie Orchard a Nicole Yvette Walters a prijíždím do depa na 3 místě. Minuta 10 na Carina Wasle a přes 4 minuty na vedoucí Brigitta Poór. Běží se mi mizerně. Po pár stovkách metrů běh🏃 úplně nenávidím😝😣😝. Všechno mě bolí a Carina mi utíká. No, aspoň běžím stejně jako Brigitta a ze zadu se holky taky neblíží. Informaci mám hodně 😁 . Ladísek byl zase úplně všude. Pri náběhu do druhého okruhu už ztacim 2 minuty na Wasle. Snažím se prostě běžet , aspoň nějak a po 2 kilometrech na mě Láďa křičí, že už je to jen 45 vterin. První co mi bleskne hlavou jezisi já se budu muset zase snažit🤔😣🤔 ...a v zápětí přidám. Na rovince u kempu Carinu vidím, je daleko ale děda hlásí že to je 15 vteřin a do cíle tak 250 metrů s vybehem na pyramidu. Když jsem nahoře, vím že to dam. Jestli mi něco dneska šlo, tak to byly kopce dolů. Ať na biku nebo na běhu. Sice mám nohy úplně kožený, ale dala jsem to a doběhla si pro druhé místo 🥈💚💚💚💚
Strašně moc děkuju rodině za podporu a fandeni Vladislav Karásek Jaroslav Balatka Vladislav Karásek a mamka😃 , můj milovanej Majisek a Katka Bauerova Aneta Bauerova Maty Bauer Lukas Bauer (I když ten bych řekla si v klidku válel šunky na pláži a tu a tam kouknul, že se zavodi😁🤔)