Ottilo SwimRun Islles of Scily

24.06.2018

Otillo SwimRun Islles of Scilly🏊🏃
3 závod a 3 vítězství .... 29km běhu a 8 km plavání rozložených do 8 běhů a 7 mi plavání.
Ostrovy to jsou opravdu nádherný, celé dva dny cestování jsem přemýšlela co sem ty lidi táhne a když jsem to viděla, tak jsem pochopila😃😃😃. Akorát vodu by tu mohli mít teplejší. Po dvou kilometrech ve vodě byl jen kratoucky prebeh a hned další kilometr ve vodě, to byly asi nejtěžší místa, navíc se do toho přidal ještě boj s trávou, kterou mistama nešlo skoro přetlačit. Delší běhy se mi líbily, ale nohy moc běžet nechtěly a k tomu jsem celou dobu přemýšlela jak vydržím těch posledních 2 a půl kilometru ve vodě...prezila, ale myslela jsem na to když mi začaly cvakat zuby , že jsem v sauně a je mi hrozný teplo....nepomohlo to, ale aspoň jsem nevím zamestnala hlavu...přežila jsem to a ani To, že jsem si na posledním běhu kousek zaběhla na vítězství nic nezměnilo😁.
Říká se, že co tě nezabije To tě posílí, ale v případě plavání v ledové vodě žádné posílení necítím, spíš naopak....Partak Martin Flinta mě měl na laně celou dobu, ale protože jsme na tom byly tak nějak podobně, párkrát se do lana zamotal a trochu si zanadavala🤔, ale já jsem byla spokojená na laně í když byli většinu času proveseny...😃😃😃😃