Zlaté Mistrovství světa Otillo SwimRun Švédsko

Otillo SwimRun World Championship #Ottilo
🏃🏊🏃🏊🏃🏊🏃🏊🏃🏊🏃🏊🏃🏊🏃
We are World Champions 🥇🌞🌞🌞🌞🌞🌞
65k běhu a 10km plavání (23bĕžeckych a 21 plaveckých úseků)
Vyhráli jsme letos 4 závody, ale tohle bylo úplně jiné, velký krok do neznáma. 65kilimetru jsem v kuse nikdy neubĕhla🤔jak se na to připravit? Běhat a běhat a k tomu plavat a plavat a hlavně na to připravit hlavu a pak si sebou vzít spoustu jídla a pití...
Vstávání ve 3:30 nakonec nebylo tak šílené jak se mi že začátku zdálo, rychlá snídaně a přesun lodí na start. Cesta k lodi je osvícená svickami a me prijde, že jsem soucasti něčeho výjimečného! Ale abych se vrátila ještě úplně na začátek. SwimRun je příběh a organizátoři k tomu i tak přistupují, při příjezdu na hotel se s každým (160kvalifikivanych týmu) přivítají a popřeji jim štěstí ☘
Start 5:50a hned po kilometru běhu první a zároveň nejdelší plavání 1700m. Hodně jsem před startem přemýšlela, co si vlastně obléct pod neopren, a nakonec jsem zvolila jen tilko od @head s kapsickami vpředu, kam se daly krásně strčit lahvicky s gelem (Měla jsem jich tam 20kousku vymackanych a snědla jsem je skoro vsechny a půl litru jontaku a solny tablety ) Časy z loňska slibovaly závod kolem9ti hodin...Pri vylezu z vody po prvním plavání jsem hodila šílený záda a praštil se zezadu do hlavy a ztratila plavecký brejlicky 😝 . Rána to byla šílená a možná dobře, protože si toho pak moc nepamatuju. Martin měl naštěstí jedny náhradní 👍😃👍! Dlouho jsme běželi ve skupince ještě s jedním švédským týmem a naším Tomáš Svobodaa Petr Vavroušek . Musím říct, že v té chvíli jsem si připadala na trati tak nějak bezpečněji 😃😃😃. Chtěla jsem si počítat plavání a orientovat se, kde vlastně jsme, ale pak jsem se v tom hodně ztratila, tolik vylezú a nalezú do vody a navíc se mi asi na 20 minut vyply hodinky 😯...nejdelsi běh 20 kilometrů, to byl očistec. Sice jsem už byla unavená, ale nohy tak nějak pořád běželi. A říkala jsem si, že když přežiju tohle už se do cíle nějak dostanu, ale fakt je, že už při začátku tohohle běhu mě neskutečně bolely kyčle a hrozně jsem se těšila až budeme zase plavat. Plavalo se mi tentokrát opravdu dobře, skoro žádné vlny a vida taky moc slaná nebyla...Zaver byl hodně těžký, nohám se vůbec už nechtělo běžet, jen vidina cíle asi člověka ženě dopredu. Byla jsem neskutečně šťastná, když jsem viděla v dálce u trati Láďu💕💕💕...to už byl je kilometr do cíle a my jsme o půl hodiny překonali rekord v mixech😃💪💪💪 . Ten puvodni rekord prekonal v poradi i druhy tym Samuel Clark a Marika Wagner a take i treti v pořadí Jasmina Glad Schreven a Tomas Schreven. Bolí mě úplně všechno a chvíli asi ještě bude, ale zážitek to byl opravdu úžasný a jsem moc ráda, že můj Ládisek Vladislav Karásek mohl být u tohoto!!!!
Jednoznačně za výkonem stojí nejen skvělý trénink ale také výživa před a hlavně pri závodě #Enervit #betaina #magneziumpotasium #enevitgels#presport.....