Tak a je to Tady!

28.10.2017

Zítra v 9:00 se vrhneme podle předpovědi do poměrně velkých vln, před kterými by se ty loňské trochu červenaly🌊🌊🌊 , 32kilometru na biku přes spoustu singlů, nespočet výjezdu a sjezdu a závěrečných, neskutečně dlouhých 10 kilometrů běhu.
Držte palce, budeme to tu všichni potřebovat !!!Děkuju za podporu #Enervit (u), který už je tu se mnou po sedmé😀 #Icebug (u)za úžasné trailové obutí. #Zoot(u), že v tom se mnou plaval celý rok. Za dlouholetou spolupráci s Jaroslav Malý a #Lawi kteří me neunavne zásobují vybavením nejen na bika, ale i běhání a lyžování!!! A nově Jabloneckému obchudku #Endorfinfactory za úžasný stroj #Orbea .Firmě #Aspire za nádherný bojový botičky. A veliký dík patří Michal Beneš a #Borntoswim , jakým způsobem se vrhli na moji plaveckou pripravu💪
I díky Vám to letos opět vyšlo v Evropské Tour na stupínek nejvyšší. Jak to dopadne zítra?😀?
...uvidime, ale už teď můžu říct, že po vyčerpávající sezóně asi i díky změně v tréninku a nutnosti zabudovat plavání do tréninku víc a víc jsem si trénování v našich podzimních sychravych podmínkách docela užívala 😃
Děkuju rodině , která mě neúnavně podporuje Vladislav Karásek Helena Balatková Jaroslav Balatka 

Haleakala - 3000 metrů nad mořem

K vizuálnímu členění textu slouží obrázkové sekce

Kromě nadpisů vám s členěním textu na správných místech pomohou i obrázkové sekce. Jednotlivé odstavce vašeho článku oddělte obrázky, které vhodně doplní obsah.

Pokud uvádíte důležitá slova či myšlenky, použijte pro zvýraznění textu citaci.

Quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore.